Poraz Tigrica u prvom meču KPK

Rukometašice Radničkog su u prvom meču treće runde Kupa pobednika Kupova poražene u Rumuniji od ekipe SCM Krajova rezultatom 22-28 (12-13).

Prvo poluvreme je proteklo u izjednačućoj igri,ekipe su se smenjivale u vođstvu i igrajući gol za gol.Na poluvreme se otišlo minimalnim vođstvom SCM Krajove 13-12.

Početkom drugog dela ekipa Krajove dolazi do vođstva od 3 gola razlike i tu prednost zadržava većim delom.U poslednjih 10 minuta iskusne Rumunke dolaze do velikih 6 golova prednosti koju su zadržale do samog kraja.

ŽRK Radnički Kragujevac - SCM Krajova 22:28 (12:13)

Kragujevac, hala "Polivalenta" Krajova. Gledalaca:
Sudije: Marija Ilieva,Silvana Karbeska
Sedmerci:  Radnički 2(0), SCM Krajova  2(2)
Isključenja: Radnički  8 min,SCM Krajova 2 min

RADNIČKI Kragujevac: Ćosić(odbrana), Petrović 1, Prijović 3,Tanić,  Radosavljević S. 6, Radović 3, Stajković (odbrane), Simić, Lukić, Risović (odbrana),  Dukić 1, Tatar 2, Kulić, Todorović,Janjušević 6.

SCM Krajova: Pasca, Ianasi 2, Horobet 5, Selaru, Georgescu 2, Živković 4, Petrescu, Ciuca, Landre 1, Živković, Babeanu 3, Florica 3, Iovanescu 2, Cioaric 6, bonea

Drugi meč se igra u nedelju 22.novembra u 16:45.

Datum: 22.11.2015. Autor: Saša Jančić